Gamikro in Adana

Gamikro oyun üretici şirket Adana şehrinde faaliyet göstermektedir. Sigma arşivlerini ücretsiz olarak sunmakta olan Gamikro oyun üretimi konusunda 2013 yılından beridir istanbul temelli olarak çalışmaktadır. Oyunlar listesini buradan görebilirsiniz, Oyunlar ücretsizdir ve sizin gös atmanızı bekliyor.

Adana Şehri

Adana bölgesinde Turunçgiller familyasına ait portakal, limon, greyfurt ve mandalina bolca yetişmektedir. Bu kadar çok yetiştiği için şehirde her yıl portakal festivali düzenlenir. Nisan ayında açık araziler çiçeklerle dolar ve tüm araziler rengarenk olur. Adana için yapılabilecek en güzel yartırımlardan biri de tarla ve arsa gibi hem yatırım hemde yerleşim amaçlı toprak arazisi almak olabilir.

Adana Baraj gölü

Adanada satılık daireler bulmak, emlakçılar aracılığıyla çok kolay olduğu gibi kiralık ve yatırım amaçlı olarak satılık Denize sıfır villa bulmak da mümkündür. Adananın nüfus olarak ve kalabalık ilçesi olan seyhan ilçesi; Turgut özal bulvarı, çukurova, Huzurevleri, Kenan evren, Pınar mahallesi, Mavi bulvar, Güzelyalı, Sarıçam bölgeleri gelişmekte olan ve yatırım yapmaya uygun kesimlerdir. Bunun yanında satılık arsa almak için : Kabasakal, Karslılar, Karahan, Akkapı, Karataş, Karaisalı, Gürselpaşa, Baraj yolu gibi seçenekler de bulunmaktadır.
adana gölü
Adana seyhan baraj gölü çevresinde birçok satılık arazi bulunmaktadır.

Adana Arsa ve Tarla

Adana satılık daireler ve evler almak yerine müstakil ev olarak Satılık villa çözümleri de düşünülebilir. Arsa ve tarla alınarak çiftlik yapılabilir veya yatırım amaçlı alınan daireler uzun vadeli olarak satışa sunulabilir. Adananın en büyük ilçesi olan Seyhan, Ceyhan ve karataş içersinde satılık evler ve kiralık daireler mevcuttur. Adanada incir çeşitleri başta olmak üzere her türlü tropik bitki yetişebilir. İklimi sıcak olduğu için kaktüs familyası başta olmak üzere incir çeşidi bitkiler bolca yetişmektedir.
kaktüs
Frenk inciri veya yerel ismi ile lap-inciri (Opuntia ficus-indica)

Adana Belediyesi

Adana belediye başkanlığı şehirde her türlü yerel hizmeti vermekte ve ulaşım başta olmak üzere halkın her türlü ihtiyacında yanında bulunmaktadır . Adana Belediye başkanlığıOther pages : Games and LinksSigma Dergisi main page : Ana Sayfa

gold miner games like gold miner game for gold phones and desktop miners free online games in Gamikro game who give joy to our world.